Alkali Su Nedir?

alkali su

Alkali su nedir,faydaları nelerdir,Evde nasıl hazırlanır,alkali diyeti nasıl yapılır,sodyum bi karbonat,ingiliz karbonatı nedir şimdi biraz da onlara değineceğiz…

 

Vücudumuzun dış etkenlerden,gazlı içecek,stres,üzüntü,işlenmiş gıdalar,yanık yağlar,genetiği ile oynanmış gıdalar,korku vb gibi duygular vücudumuzda oksitlenmeye zarar vermeye neden olur ve böylece hastalıklar baş gösterir.

Oksitlenmeyi tersine çevirdiğimizde yani alkali hale getirdiğimizde ise hastalıklardan yavaş yavaş kurtuluruz.Alkali hale gelmenin bir kolay yolu da eczaneden aldığımız sodyum bi karbonat diğer adı ile ingiliz karbonatıdır.

Karbonatı nasıl kullanacağız derseniz.1 litre suya 1 çay kaşığı karbonat ekleyip karıştırıyorum ve günlük olarak tüketiyorum.Tüketmeye başladığınızda metabolizmayı hızlandırdığı için ishale sebep olabiliyor.Bunu da belirtmeden edemeyeceğim.

Çook önemli bir noktaya değinmeden edemeyeceğim.Araştırmalarıma göre tansiyon hastalarının kesinlikle kullanmaması gerekiyormuş.Tansiyonu yükseltebiliyormuş.

Alkali diyeti yapmak isterseniz yemekten yarım saat önce karbonat miktarı arttırılmış su içilmeliymiş.Yağ yakımına faydası oluyormuş.

Herkese sağlıklı günler…

 

Yorum yapın

hack seo bedava film izle full hd izle online film izle iç çamaşır iç giyim evden eve nakliyat kayseri evden eve nakliyat kayseri evden eve