Keçeden Kundakta Bebek Yapımı

keçeden kundakta bebek yapımı

En çok kullandığımız cep telefonunun yan elemanları olan ☺️ kulaklık ve şarj aleti için sevimli bir çanta yapıyorum. Yapmak isteyenler için yapılışını aşama aşama sizlerle paylaşacağım.

 

Bebeğimiz bitmiş hali budur. Kafasının içine lavanta doldurdum. Alt kısımdan gövdeye diktim. Kurdele ve çiçekler ile süsledim. Ucuna da cırt cırt diktim. İçine de şarj aletimi ve kulaklığını koyup çantama attım.

keçeden bebek yapımı

 

  • Şimdi sıra bebişimizin kafasında. 7.5 cm -8 cm yuvarlak bir kafa kesiyoruz. Kahverengi ip ile iğne ardı şeklinde saçlarını dikiyoruz. Siyah boncuktan gözlerini dikiyoruz. Kırmızı ip ile de ağzını dikiyoruz. Şimdi içini doldurarak dikimine geçeceğiz.

null

  • 20cm e 13 cm ince keçeden ilk olarak alt parçasını kesiyoruz.

keçeden kese

  • 20cm-10cm ikinci parçayı kesiyoruz ve ilk parçanın üzerine koyup kenarlarını iğne ile dikiyoruz. Dikme tekniğini de göstereceğim.

keçe nasıl dikilir

  • Ilk parçanın etrafını diktik ve görmüş olduğunuz şekli aldı. 

bebek telefon kılıfı

  • İşte bebeğimizin bitmiş hali 🐣 ben kesenin içine telefon şarj âletini ve kulaklığı koydum. Siz istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

2 Yorum

  1. 1
    Tijen says:

    Çok teşekkür ederim,emeğinize sağlık çok cici olmuş…

Yorum yapın

hack seo bedava film izle full hd izle online film izle iç çamaşır iç giyim evden eve nakliyat kayseri evden eve nakliyat kayseri evden eve