SÜLÜK TEDAVİSİ

0

Sülük tedavisi, hacamat gibi bedenin belirli yerlerinden kan emilmesi ile yapılmaktadır.

Sülükler bedenimizin rastgele bir seksiyonuna ilişki ettikleri vakit o bölümde tespit edilen kanı emmeye başlarlar.

İnsanlar da sülüklerin bu özelliklerini sıhhat pazarında insanların ağrılarını azaltmak amacıyla kullanmaktadırlar.

Sülük tedavisinin gerçekte insan bedenine gerektiğince çok faydası bulunmaktadır. Sülük tedavisi yaptıran bir insanın bedeninde tespit edilen hücrelerin yenilenmesi daha süratli olur yani bedeninuzda meydana gelebilecek yada oluşmuş yaraların iyileşme vakitleri sülük tedavisi ile daha da kısa bir vakitye inmektedir.

Vücudunuzda ağrıyan bölgeler var ise sülük tedavisi yardımıyla ağrıyan bölgelerinizdeki ağrıları azaltabilir hem de bu ağrılardan tümü ile kurtulabilirsiniz.

Sülük tedavisi kanımızı temizlediği amacıyla hem fiziksel hem de zihinsel olarak bir rahatlama da söz hususu olacaktır.

Sülük tedavisi yaptırdıktan sonra kendinizi çok rahatlamış hissedebilirsiniz.

Kafanıza taktığınız şeyler yüzünden uyku problemleri çeken bir insan iseniz de bu sayede kafanızın içi daha rahat ve derli toplu çalışacağı amacıyla daha derli toplu ve güzel uykular da elde edebileceksiniz.

Vücudunda kireçlenme olan bir insan sülük tedavisine müracaat edebilir zira sülük tedavisi bedeninuzda tespit edilen kireçlenmelere karşı da bir tedbir niteliğindedir.

Kireç hastalığından problemleri olan insanların büyük bir kısma sülük tedavisine müracaat ederek bu problemlerindan kısa vakit ortamında kurtulmakta yada büyük bir ölçüde azaltmaktadır.

Sülük tedavisi söylediğimiz gibi kanı yeniler ve kanı yenilediği amacıyla bedende ki kan dolaşım süratini da arttırır.

Sülük tedavisinin daha bir çok güzel yanı da bulunmakta.

Milattan evvelceki yıllardan şu vakita kadar kadar gelen bu sülük ile tedavi tekniği halen de geçerliliğini korumakta ve insanlara sıhhat dağıtmaktadır.

Sülük tedavisi yaptırırken ilgi etmeniz gereken konular da yok değil tabi. Göz kapağı etrafına sülük konması hiç doğru bir davranış değişdir, yumUşak derilere ilişki etmesi durumunda o ince derilere zarar verebilmektedir.

Bir sülük 20 dakika ortamında 20-60 CC arasında kan emmektedir. Sülük 20 dakika sonucunda kendi ağırlığının 2-3 katı kadar büyük bir ağırlığa ulaşacaktır.

Sülük tedavisine başvurmadan evvelce eksper şahıslara yaptıracağınızdan emin olmalısınız aksi takdirde beneninize zarar verebilirsiniz.

Leave A Reply

Your email address will not be published.